מיגון נגד קרינה ותקן חשיפה לקרינה

חברת מונוטק מתמחה במתן פתרונות מקיפים וכוללים בנושאי קרינה אלקטרומגנטית מרשת החשמל ומרשתות שידור. החברה מציעה ניסיון וידע רב בתחום ומספקת פתרונות ייעוץ ובעיקר ביצוע מיגון נגד קרינה במקצועיות על ידי צוותים מיומנים ואיכותיים. צוות החברה מקצועי וכולל מהנדסים בכירים ומודדי קרינה מנוסים ובעלי הסמכה מטעם המשרד להגנת הסביבה. החברה מציעה את שירותיה ללקוחות פרטיים, ללקוחות עסקיים ולמוסדות שונים. בשנים האחרונות גברה המודעות לסכנות החשיפה למקורות הקרינה מרשת החשמל – ELD ורשתות השידור- RF, לרבות אנטנות סלולריות, ומאחר ואנו חיים בעידן טכנולוגי ומוקפים באנטנות שונות, מכשירי חשמל, טלפונים סלולריים, קווי מתח גבוה, ארונות חשמל, חדרי שנאים ועוד, נדרשת בדיקה מקצועית על מנת לאתר את מקורות הקרינה המסכנים את בריאות הציבור ולהתקין פתרונות מיגון להפחתת הקרינה בהתאם לתקן החשיפה לקרינה על פי המלצות המשרד להגנת הסביבה.

תקן חשיפה לקרינה בלתי מיינת בישראל
המשרד להגנת הסביבה אימץ את התקן המומלץ של הארגון הבינלאומי- ICNIRP (International Committee for Non Ionizing Radiation Protection). תקן זה קובע את רמת החשיפה לקרינה בלתי מייננת בתדר נמוך- LPE ומתייחסת ל- 2-4 מיליגאוס. כדאי לדעת כי מחקרים שונים שנעשו בשנים האחרונות על ידי מומחים וארגוני בריאות ברחבי העולם ובארץ עולה כי חשיפה ממושכת לקרינה מעל 2-4 מיליגאוס מהווה סיכון אפשרי להתפתחות מחלות קשות וכגור אפשרי להתפתחות סרטן. כמו כן, חשוב לדעת כי הסיכון גובר בקרב ילדים ומכאן נובעת החשיבות הגבוהה לפנות לחברת מונוטק ולבצע מדידות מדויקות ובהתאם לממצאים להתקין פתרונות מיגון איכותיים.

מיגון קרינה בבית ובמקומות העבודה
חברת מונוטק מבצעת מיגון נגד קרינה אלקטרומגנטית בבתים פרטים, בדירות בבנייני מגורים, בבנייני משרדים, במבנים ציבוריים ומסחריים ובמקומות עבודה.החברה פועלת בהתאם להמלצות המשרד להגנת הסביבה ולאחר מדידות מקצועיות על ידי מהנדס ומודדי קרינה מוסמכים תמליץ החברה על פתרונות אפשריים כמו מיגון קרינה מחדרי שנאים, מיגון קרינה מארונות חשמל ועוד. חשוב לדעת כי המשרד להגנת הסביבה פועל על פי עקרון הזהירות המונעת ולאחר הקמת הוועדה לקרינה בלתי מייננת נקבעה רמת החשיפה המותרת לקרינה אלקטרומגנטית. מאחר ורמת הקרינה משתנה לאורך היום יש לבצע מדידות מדויקות בפרקי זמן שונים לאורך שעות היממה. יש שעות בהן צריכת החשמל גבוהה יותר ולכן השטף המגנטי/ החשמלי גבוה בהשוואה לשעות הלילה או שעות הבוקר המוקדמות. כמו כן, רמת הקרינה מאנטנות סלולריות משתנה לאורך שעות היום ונדרשת בדיקה יסודית באמצעים מתקדמים על מנת לנתח את הנתונים ולספק את פתרונות המיגון האפקטיביים ביותר בהתאם לתוצאות המדידה.

מדידות, חיזוי ופתרונות מיגון קרינה
חברת מונוטק מציעה ידע וניסיון עשיר במדידות ובחיזוי קרינה ובהתאם לתוצאות הבדיקות ממליצה על פתרונות מיגון קרינה איכותיים ואפקטיביים, בהתאמה מלאה להנחיות המפורטות בחוק הקרינה הבלתי מייננת. לאחר התקנת פתרונות המיגון מבצעת החברה בדיקות נוספות על מנת לוודא כי התוצאות עומדות ביעד ובהתאם לרמת החשיפה הקבועה בתקן של המשרד להגנת הסביבה.

לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים צרו קשר 09-9736505