מיגון קרינה במוסדות ציבור

חברת מונוטק מתמחה במדידות קרינה אלקטרומגנטית ובהתקנת פתרונות מיגון מתקדמים ואיכותיים, החברה נחשבת לאחת מהחברות המובילות בתחום המיגון מקרינה. החברה מציעה פתרונות מיגון קרינה במוסדות ציבור שונים ע"מ להגן על בריאותם של אנשים הנמצאים במוסדות ציבוריים.

סכנת החשיפה למקורות קרינה במוסדות ציבור

יש הרבה מוסדות ציבור שנבנו לפני עשרות שנים, שעדיין לא הייתה מודעות בכל מה שקשור לקרינה אלקטרומגנטית. הרבה מוסדות ציבור הוקמו בסמוך למקומות קרינה כגון ליד גנרטורים, מקום שנבנה ליד עמוד חשמל מתח גבוה, משרד הצמוד למקרר הגובל עם קיר משותף, קרינה מאל-פסק שנמצא באזור רגליהם של העובדים בסביבת מחשב, משרד הגובל לארונות חשמל או חדר שנאים וכו'. בנייה זו גורמת לכך שאדם שנמצא בסביבת הקרינה לאורך זמן נחשף לרמות חריגות של קרינה אלקטרומגנטית. למקורות קרינה שונים עלולה לגרום לסכנות בריאותיות חמורות ולהתפתחות מחלות קשות

היות ובשנים האחרונות מתעוררת מודעות לקרינה, באמצעות מיגון נכון ויעיל אפשר להפחית את הקרינה. לאחר זיהוי מקור קרינה יש לבצע בשלב הראשון מדידת קרינה מסודרת ומדויקת על ידי גורם רשמי ומוסמך בנושא על מנת לזהות את הקרינה האלקטרומגנטית ועוצמתה. רק בשלב השני שלאחר ניתוח הנתונים שנמדדו, ניתן לקבל החלטה לגבי אופי הפעולה הנדרשת למיגון הקרינה כך שנוכל להגיע לפתרון יעיל ובטוח.
כמעט כל בעיית קרינה ניתנת לפתרון בצורה של מיגון קרינה ובכך להוריד באופן משמעותי את עצמת הקרינה עד לערכים העומדים בהמלצות המשרד להגנת הסביבה.

מיגון הקרינה נעשה ביחס לאזורי העבודה/קבלת קהל ,כך שהוא מתבצע על פי מפרט בהתאם לעוצמת וכיווני מקור הקרינה (ולא מתייחס לאזורים בהם החשיפה היא אקוטית – רגעית). שהתוצאות משביעות רצון והשיגו את היעד המבוקש על פי ההמלצות של המשרד להגנת הסביבה.

צרו קשר עוד היום 09-9736505