מיגון קרינה בחדרי שנאים

חברת מונוטק מתמחה בנושא קרינה אלקטרומגנטית ומספקת מענה מקיף ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים בנושאי מדידות קרינה מרשת החשמל ממרשתות שידור, לרבות אנטנות סלולריות, ומספקת שירותי ייעוץ ופתרונות מיגון. החברה מציעה צוות מהנדסים ומודדי קרינה מקצועיים ובעלי הסמכה מהמשרד להגנת הסביבה. ברשות החברה כל הציוד והאמצעים הנדרשים למדידות קרינה מדויקות, תוכנות ייעודיות לניתוח נתונים ולחיזוי קרינה במבנים ופתרונות מיגון חדשניים ואיכותיים. החברה מתמחה בהתקנת פתרונות מיגון קרינה בחדרי שנאים, בארונות חשמל, במוסדות חינוך ובמקומות עבודה. לאחר בדיקה מקצועית של רמת הקרינה האלקטרומגנטית מחדר השנאים ממליצה החברה על פתרונות המיגון האפקטיביים ביותר על מנת להפחית את הקרינה המסוכנת בהתאמה להמלצות המשרד להגנת הסביבה.

סכנות הקרינה מחדרי שנאים
המודעות ההולכת וגוברת לסכנות החשיפה הממושכת לקרינה אלקטרומגנטית תורמת לחשיבות נושא המיגון בפני קרינה. מחקרים שנעשו בשנים האחרונות מוכיחים קשר ישיר בין חשיפה ממושכת לקרינה אלקטרומגנטית מרשת החשמל להתפרצות מחלות קשות ונזקי בריאות שונים, בייחוד בקרב ילדים. חברת מונוטק מתמחה במדידות קרינה מרשת החשמל- ELF וברשותה ציוד מתקדם וחדשני למדידות מדויקות.חשוב לדעת כי בבנייני מגורים, בבנייני משרדים ובמבני תעשייה נמצאים חדרי שנאים שתפקידם להעביר את מתח התמסורת המגיע מחברת חשמל (מתח עליון) למתח המתאים לשימוש של מכשירי החשמל בבית ובעסק (מתח תחתון). כתוצאה מהפעולה נוצר שטף אלקטרומגנטי גבוה העלול לסכן את הדיירים הנמצאים בקרבתו לאורך זמן. לפיכך, המשרד להגנת הסביבה קבע הנחיות הנוגעות לאזורי שהייה בסמוך לחדרי שנאים.

מדידת קרינה מקצועית
צוות חברת מונוטק מונה מהנדסים בכירים ומודדי קרינה בעלי הסמכה מהמשרד להגנת הסביבה. חשוב למדוד את רמת הקרינה הנפלטת מחדרי שנאים על מנת למצוא את פתרון המיגון האפקטיבי ביותר להפחתת רמת החשיפה לקרינה המסוכנת. חברת מונוטק מציעה ייעוץ לקבלנים ולחברת הנדסת חשמל לפני הקמת חדרי שנאים או הכנסת שנאים לפעולה בסמוך לאזורי שהייה של אנשים. צוות החברה מבצע מדידות באמצעות מכשור חדשני המאושר לשימוש על ידי המשרד להגנת הסביבה ובסיום הבדיקה מנתחים את התוצאות והמנדס מכין דו"ח מפורט הכולל ממצאים, המלצות וייעוץ לפתרונות מיגון אפשריים.

מיגון קרינה בחדרי שנאים
חברת מונוטק מייעצת ומתקינה פתרונות מיגון מתקדמים בחדרי שנאים לאחר בדיקה מקצועית ומדויקת. החברה פועלת בהתאם להנחיות והמלצות המשרד להגנת הסביבה. חברת מונוטק מציעה שני פתרונות מיגון עיקרים- לפני הקמת חדר השנאים או הכנסת השנאים לתוכו ופתרונות מיגון לחדרי שנאים בפעולה. מיגון חדר שנאים לפני הכנסתם נחשב למשימה מהירה יחסית ולרוב פשוט יותר מבחינה לוגיסטית ולכן עדיף מבחינה כלכלית. כאשר החברה נדרשת למיגון חדר שנאים קיים יש לנתק את השנאים על ידי חשמלאי מתח גבוה, לכסותם ולהתקין את המיגון בהתאם למגבלות בחדר כמו פריסת הכבלים, תעלות וגורמים נוספים. בסיום המיגון מבצעת החברה בדיקה נוספת על מנת לוודא את השגת היעד.

לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים צרו קשר 09-9736505