מיגון קרינה בבתי ספר

חברת מונוטק מתמחה במתן פתרונות מיגון קרינה מתקדמים ואיכותיים. החברה מציעה צוות מקצועי ובעל ניסיון עשיר וידע רב בנושאי קרינה אלקטרומגנטית מרשת החשמל ומהרשת הסלולרית. חברת מונוטק נחשבת למובילה בתחומה ומציעה פתרונות אפקטיביים וחשובים בנושא מיגון קרינה בבתי ספר, במוסדות חינוך, במפעלים ובכל סוגי המבנים. לפני התקנת פתרונות המיגון בפני קרינה אלקטרומגנטית אנו עורכים סדרת בדיקות ומדידות על מנת לאתר את מקורות הקרינה, לנתח את התוצאות ולהשוות לתקן הנדרש ובהתאם לממצאים נמליץ להורים או לרשות המקומית על פתרונות המיגון היעילים והאפקטיביים ביותר להפחתת רמת החשיפה לקרינה המסוכנת.

סכנת החשיפה למקורות קרינה בבתי ספר
בשנים האחרונות גברה המודעות בקרב ההורים ומקבלי ההחלטות בארגונים, ברשויות מקומיות ובמשרדי הממשלה בנוגע לסכנות החשיפה לקרינה אלקטרומגנטית. חשיפה ממושכת למקורות קרינה שונים בבתי ספר עלולה לגרום לסכנות בריאותיות חמורות ולהתפתחות מחלות קשות. באמצעות מיגון נכון ויעיל בבתי הספר, לאחר בדיקות ומדידות קרינה באופן מקצועי, ניתן למגן את בית הספר ביעילות ולהפחית משמעותית את החשיפה לקרינה. חשוב לדעת כי ילדים מבלים שעות ארוכות בבית הספר, לעיתים יום לימודים ארוך, ומאחר וזוהי אוכלוסייה שבויה ומדובר על ילדים קטנים ובוגרים הרגישים יותר לסכנות החשיפה לקרינה יש למגן את בית הספר בהקדם האפשרי ולשמור על בריאותם של הילדים.
כאמור, חשיפה ממושכת למקורות קרינה שונים, ביניהם קרינה מארונות חשמל, קרינה מחדרי שנאים, קרינה הנפלטת מקווי מתח גבוה, קרינה מאנטנות סלולריות, גז ראדון ועוד, עלולה לגרום להתפתחות מחלות קשות, בין היתר לוקמיה. יש להגן על הילדים השוהים שעות ארוכות בבתי הספר והגנים וחברת מונוטק עומדת לשירותכם על מנת לייעץ, לאתר את מקורות הקרינה לה נחשפים הילדים ולהציע פתרונות מיגון אפקטיביים. בנוסף, חברת מונוטק מעניקה ייעוץ לפני אכלוס מבנה שנועד לבית ספר או לצרכי חינוך אחרים וכך ניתן למגן את המבנה ולהתאימו לתקן המקובל והקבוע בחוק.

מקורות קרינה בבתי ספר
בעבר נהגו רשויות מקומיות לאשר התקנת חדרי שנאים, קווי מתח גבוה ומקורות קרינה נוספים בסמוך לבתי הספר, בעקבות חוסר מודעות לסכנה הכרוכה בכך. בנוסף, בתי הספר עוברים תהליך מחשוב מואץ הדורש התקנת מקור מתח חשמלי להטענת המחשבים, הטאבלטים והטלפונים הניידים. טעינה מרוכזת של ציוד מחשבים ותקשורת עלולה לחשוף את תלמידי בית הספר לרמת קרינה גבוהה. לכן, חברת מונוטק פיתחה ארונות טעינה ייחודיים עם חיפוי של שכבות פלדה פרומגנטיות וחומרי מיגון נוספים המגנים על התלמידים מפני סכנות הקרינה. בנוסף, לחברה פתרונות ייחודיים לעמדות טעינה מוגנות המיועדות להטענת הטלפונים הסלולריים שהתלמידים מביאם עמם לבתי הספר. חברת מונוטק פועלת על פי המלצות המשרד להגנת הסביבה ומשרד הבריאות בנושא רמת החשיפה המותרת לקרינה אלקטרו מגנטית ומביאה מניסיונה העשיר פתרונות מיגון אפקטיביים לשמירה על בריאות תלמידי בית הספר.

לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים צרו קשר 09-9736505