מיגון קרינה במשרדים

חברת מונוטק מתמחה בתחום הקרינה האלקטרומגנטית ומספקת מענה מקיף הכולל בדיקות ומדידות קרינה, איתור מקורות קרינה, ייעוץ מקצועי בנושאי קרינה ותכנון והטמעת פתרונות מיגון מתקדמים ואפקטיביים להקטנת רמת החשיפה לקרינה המסוכנת. חברת מונוטק מובילה בתחומה ומציעה צוות מקצועי ומיומן הכולל מהנדסים, מודדי קרינה מוסמכים על ידי המשרד להגנת הסביבה, ציוד מתקדם למדידות קרינה ותוכנות ייעודיות לניתוח ממצאי המדידות ולמציאת פתרונות יעילים ואיכותיים. החברה מציעה סל שירותים רחב הכולל מדידות קרינה במשרדים והטמעת פתרונות מיגון במשרדים על מנת להגן על עובדי העסק העלולים להיחשף לרמת קרינה הגבוהה מהמותר בחוק ועלולה לסכן את בריאותם.

מודעות גוברת
בשנים האחרונות גברה המודעות בקרב המעסיקים העובדים כאחד בנושא סכנות החשיפה לקרינה אלקטרומגנטית. המשרד להגנת הסביבה קבע תקן קרינה בלתי מייננת ומשרד התמ"ת הוציא הנחיות ברורות למקומות עבודה בהם הקרינה גבוהה והגדיר את אחריות המעסיק בנושא. במקרים רבים העובדים אינם מודעים למקורות הקרינה סביבם, בתוך המשרד ובסביבתו ורק באמצעות בדיקה מקצועית ניתן להתקין פתרונות מיגון אפקטיביים במשרד ובסביבת העבודה.

מקורות קרינה במשרדים
החיים המודרניים וסביבת העבודה המתקדמת הכוללים ציוד מחשבים ותקשורת בעסק עלולה לחשוף את העובדים לרמת קרינה גבוהה ומסוכנת לבריאותם. בנוסף, בנייני משרדים נמצאים באזורים בהם ישנם עמודי מתח גבוה ובמבנים רבים יש חדרי שנאים וארונות חשמל גדולים על מנת לספק את צריכת החשמל. כמו כן, ישנם בניינים ואזורים בהם מוצבות אנטנות סלולריות ואנטנות תקשורת נוספות. ברוב המשרדים כיום יש ראוטרים, ציוד תקשורת מתקדם, מערכות אל פסק והשימוש התכוף בטלפוניה סלולרית תורם אף הוא לרמת קרינה אלקטרומגנטית גבוהה. חברת מונוטק מציעה שירות ייחודי לאיתור מקורות הקרינה במשרד ובסביבה ולאחר מדידות מקצועיות וניתוח הנתונים החברה מייעצת ומציעה פתרונות מיגון אפשריים להקטנת רמת החשיפה. חשוב לדעת כי עובדי המשרד במקרים רבים אינם מודעים לסכנות הקרינה ואף אינם מודעים למקורות הקרינה הרבים הנמצאים בקרבתם.

מדידה מקצועית
חברת מונוטק מתמחה במדידת קרינה אלקטרומגנטית וברשותה כל הציוד הנדרש למדידות מדויקות. הבדיקה מבוצעת על ידי צוות מודדי קרינה מוסמך מטעם המשרד להגנת הסביבה ובאמצעות מכשור חדשני ומתקדם המאושר על ידי המשרד להגנת הסביבה. את המדידות מבצעים באזורים שונים במשרד ובשעות שונות על מנת לקבל תמונה כללית ורחבה של השטף האלקטרו מגנטי ולמפות היטב את כיווני ועוצמת השטף המגנטי והקרינה. כך, ניתן לקבל החלטה לגבי סוג ציוד המיגון הנדרש להפחתת החשיפה לקרינה המסוכנת ולקבוע את אופי פעולת המיגון הנכונה ביותר תוך ראייה קדימה.

פתרונות מתקדמים
חברות מונוטק מציעה ידע וניסיון רב בנושאי קרינה ומציעה פתרונות מיגון חדשים ואיכותיים. לאחר התקנת פתרונות המיגון עורכת החברה בדיקות נוספות למדידת רמת הקרינה על מנת לוודא כי התוצאות הושגו, לשביעות רצונם המלאה של המעסיקים והעובדים, ולמען שמירה על בריאותם.

לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים צרו קשר 09-9736505