מיגון קרינה

חברת מונוטק מספקת מענה מקיף ורחב בתחום בדיקות קרינה אלקטרומגנטית, ניטור מקורות קרינה, ייעוץ מקצועי בנושאי קרינה ובפתרונות מיגון קרינה מתקדמים ואיכותיים. החברה מבצעת בדיקות קרינה מרשת החשמל (ELF) כמו קרינה מחדרי שנאים, מארונות חשמל ומקווי מתח גבוה וכן בדיקות קרינה מרשת הסלולר (RF) לרבות מאנטנות סלולריות וממקורות שידור שונים. אנו מבצעים בדיקות קרינה באמצעות צוות מקצועי בעל הכשרות למדידת קרינה מטעם המשרד להגנת הסביבה ובאמצעות ציוד בדיקה מקצועי ומאושר. לאחר הבדיקה אנו דואגים לייעץ ללקוח, פרטי, עסקי או מוסדי, על פתרונות המיגון האפשריים ובהתאם לחוזה העבודה נדאג לפתרונות מיגון מתקדמים להפחתת החשיפה לקרינה האלקטרומגנטית המסוכנת.

פתרונות מיגון קרינה אפקטיביים
חברת מונוטק מתמחה בנושא קרינה אלקטרומגנטית וכחברה מובילה בתחום משתפת פעולה עם המשרד להגנת הסביבה, יועצי ומומחי קרינה מישראל ומחו"ל ועם חברות מובילות בתחום מרחבי העולם. אנו מספקים פתרונות מיגון אפקטיביים ויעילים להפחתת החשיפה לקרינה המסוכנת. חשוב לדעת כי בחיים המודרניים אנו חשופים למקורות קרינה רבים ומגוונים, ביניהם מקורות קרינה מרשת החשמל ומקורות קרינה מרשת הסלולר. מיגון קרינה איכותי ויעיל מונע את ההשפעות והנזקים הבריאותיים לעובדים ולדיירים ומונע את ההשפעות המזיקות של הקרינה על תאי הגוף והאפשרות להתפתחות מחלות מסוכנות כמו סרטן ומחלות נוספות.

ניתוח ומיפוי מקורות הקרינה
בשלב הראשון אנו מנתחים וממפים את מקורות הקרינה במבנה ו/או בסביבה. שלב זה חשוב והכרחי על מנת לנתח ולמפות את מקורות הקרינה השונים במבנה קיים או בשלב התכנון. יש לבצע מדידות מדויקות באמצעות מכשור מתקדם ונדרש ניסיון רב בתחום הקרינה האלקטרומגנטית כדי לקבוע את אופן הבדיקות והמדידות.

תכנון מפורט לפתרונות המיגון
בסיום הבדיקות וניתוח התוצאות נכין ללקוח תוכנית מיגון קרינה אפקטיבית. למעשה, התוכנית הינה מפרט הנדסי מפורט הכולל ציון פרטי השטח שיש למגן, שרטוט הנדסי מדויק של המבנה, פירוט פתרונות המיגון כולל רשימת חומרים, שכבות מיגון ופירוט העבודה. את התוכנית מכין מהנדס מקצועי בעזרת צוות בעל ניסיון עשיר וידע רב בפתרונות מיגון.

התקנת פתרונות מיגון
חברת מונוטק מתמחה במתן פתרונות מיגון קרינה איכותיים וברשותה כל האמצעים והידע הנדרשים להתקנת פתרונות המיגון. אנו מבצעים באופן שוטף פרויקטים בתחום מיגון קרינה במקומות עבודה כמו מפעלים ומשרדים, במוסדות חינוך, בבנייני מגורים, בבנייני משרדים ובמוסדות ציבוריים. צוות המתקינים שלנו מנוסה ומקצועי, בעל כל ההיתרים הנדרשים למלאכה, ואנו משתמשים רק בחומרים איכותיים על מנת לספק ללקוח פתרונות מיגון קרינה יעילים, אמינים ועמידים לאורך זמן.

בדיקת קרינה אחרי התקנת המיגון
בסיום התקנת המיגון אנו עורכים בדיקת קרינה מקיפה ומקצועית הנערכת על ידי מודד קרינה מוסמך. בסיום הבדיקה אנו מספקים ללקוח דו"ח מפורט. כאמור, אנו מתמחים בהתקנת פתרונות מיגון קרינה השומרים עליכם מפני נזקים בריאותיים העלולים להיגרם כתוצאה מחשיפה ממושכת לקרינה.

לייעוץ מקצועי חינם והתאמת הפתרון המתאים צרו קשר 09-9736505